Do Radomia przyjechał zespół z Żyrardowa, który od lat ma mocny skład i walczy o awans do 2 ligi! Pierwsza kwarta to praktycznie kosz za kosz! U nas wynik trzyma Dawid GolusKrystian Tyszka. Końcowe minuty i Patryk Lis wyprowadza nas na 4-punktowe prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji punkty zdobywa Kacper Tondera i po pierwszych  10. minutach prowadzimy 2 „oczkami”.

Początek drugiej kwarty to bardzo dobra gra przyjezdnych, którzy wychodzą na prowadzenie. Rywale zmieniają system obrony na strefowy, jednak to nie zmienia naszego stylu gry, a w ataku u nas prym wiedzie Patryk Lis i rzuca 14 punktów. Połowa i prowadzimy 1 punktem.

Od bardzo mocnego uderzenia zaczynają przyjezdni po zmianie koszy. Trzy „trójki” i wychodzą na prowadzenie 53-50. Mamy chwilę kryzysu i rywale powiększają przewagę do 6 punktów (59-53). Wtedy ponownie ratuje nas „Lisek„… remis 59-59. Chwilę później rywale ponownie mają wiatr w żagle… dostajemy „techniczny”, „techniczny”… od sędziego, który wiedzie prym w rozdawaniu „technicznych” . Pomimo tego nie poddajemy się i walczymy dalej. Kwarta kończy się remisem dzięki akcjom Golusa! Wiemy, że rywale stracili trochę sił, bo starali się nas kryć na całym boisku.

W ostatniej odsłonie włączamy kolejny bieg i jak to zwykle bywało… zawsze walczymy do końca! Początek to super gra Kamila Waniewskiego, później pałeczkę przejmuje Mikołaj Krakowiak, a na koniec ponownie Patryk Lis, który w tym meczu rzucił 5 „trójek”… łącznie 32 „oka”!
Kończymy mecz „trójkami” MikiegoDave’a91-77! Dwa punkty zostają w domu! Gratulacje i do następnego meczu!

Dziękujemy kibicom, którzy nas wspierali i do końca wierzyli w zwycięstwo!