Rewelacyjnie zaczęliśmy zawody z Dzikami. Po 4. minutach prowadziliśmy 10-2, jednak chwilę później rywale odrobili straty i dogonili nas na 10-9. Po zmianach dokonanych przez trenera bardzo dobrze gra Wojtek WątrobaKarol Nowakowski, którzy wyprowadzają nas na prowadzenie po 1 kwarcie 24-19.

W drugiej kwarcie utrzymujemy przewagę, a po „trójkach” Mateusza Szczypińskiego do szatni schodzimy z przewagą 10-punktową (38-28).

W drugiej połowie ponownie zaczynamy od bardzo dobrej gry i po rzucie Szymona Szymańskiego prowadzimy 43-28. Zespołowa gra pozwala nam na powiększenie przewagi, a „trójka” z połowy Szczypka podcina rywalom nogi. Prowadzimy 57-39.

Ostatnia odsłona to bardzo dobry defens z naszej strony. Rywale rzucają podczas 10. minut tylko dwie „trójki”, a my ponownie gramy zespołowy basket. Ostatecznie wygramy 76-45, gdzie każdy z zawodników zapisuje się w protokole!