Tym razem nie udało się i musieliśmy uznać wyższość drużyny ze Stalowej Woli. Po emocjonującym meczu z dogrywką przegrywamy 83-86.

W mecz wchodzimy bardzo dobrze i wypracowaliśmy sobie 11-punktową przewagę. Jednak jeszcze w pierwszej kwarcie przyjezdni odrabiają straty i po 10 minutach prowadzimy 1 punktem. Kolejne kwarty to przewaga Stalówki, która grała rozsądnie i skrzętnie wykorzystywała nasze błędy w obronie.

W kwarcie rywale wyszli na 6-punktowe prowadzenie na 1. minutę do końca. Doprowadzamy do dogrywki, jednak tutaj początek bardzo dobry mają zawodnicy Stali i to oni wygrywają całe spotkanie.

Zagraliśmy słabo przede wszystkim w obronie i nie pozostaje nam nic innego jak w kolejnym spotkaniu poprawić defens!

KS ROSA SPORT RADOM –  ZKS STAL STALOWA WOLA 83-86 (24-23, 15-17, 21-22, 16-14, d: 7-10)

Punkty: Szymański 24, Zwęgliński 14, Ziółkko 12, Kołakowski 11, Sobuta 8, Wątroba 7, Golus 6, Rojek 1, Krakowiak 0, Nowakowski 0