W minioną sobotę nasz pierwszy zespół rozegrał mecz w Nadarzynie.

W pierwszej połowie popełniamy proste błędy w ataku, oraz bardzo słabo bronimy i w konsekwencji nasi przeciwnicy rzucają nam 11!  trójek i do przerwy przegrywamy 55-39.

W drugiej połowie z minuty na minutę odrabiamy straty, zaczynamy dobrze bronić, gramy szybkim atakiem i w 5 min czwartej kwarty po dwóch celnych wolnych Szymona Szymańskiego wychodzimy na prowadzenie 76-77.  Chwilę później rzucamy dwie ważne trójki (pierwszą Kacper Rojek  po nim Patryk Lis) dzięki którym wychodzimy na bezpieczną przewagę 76-84, od tej pory kontrolujemy mecz i ostatecznie zwyciężamy go 87-92.

GLKS Nadarzyn – KS ROSA SPORT I RADOM 87-92 (28-22, 27-17, 19-28, 13-25)                                                    Punkty: Szczypiński 21, Szymański 15, Sobuta 12, Lis 10, Golus 9, Rojek 7, Wątroba 6, Tyszka 6, Kołakowski 4, Tyszka 2