Pierwszy zespół trzeciej Ligi rozegrał zaległy mecz z liderem grupy Trójka Żyrardów.

Pierwsza kwarta to dominacja gospodarzy, w której to bardzo dobrze bronili i wyprowadzali zabójcze kontry. Przegrywamy tę kwartę 24 – 16.
Druga kwarta to coraz lepsza gra naszej drużyny. Jesteśmy skuteczniejsi i poprawiliśmy obronę. Po pierwszej połowie wynik na tablicy widnieje 41 – 40 dla Trójki.
Trzecia kwarta to kosz za kosz dopiero w końcówce kwarty odskoczyliśmy na 8 pkt.
Ostatnia kwarta nie zapowiadała że możemy ten mecz przegrać. Mecz był pod naszą kontrolą. Niestety w dwóch ostatnich minutach zaliczyliśmy niemoc strzelecką, a nasi przeciwnicy wyprowadzali świetne kontrataki. Ostatecznie przegrywamy sześcioma oczkami 92 – 86.

Trójka Żyrardów – KS ROSA Sport I Radom  92-86 (24-16, 17-24, 23-29, 28-17)

Punkty: Mochnacz 21, Waniewski 15, Rojek 14, Sowa 10, Lewandowski 8, Adamczyk 8, Kula 8, Walski 2, Czapla 0, Paszkiewicz 0, Kwandrans 0